Jak wynika z dzisiejszej informacji (29. 08 godz. 10.30) w Elblągu odnotowano jedno zakażenie koronawirusem, a w szpitalu Ostródzie zmarła 49-letnia kobieta. W Polsce 759 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem.
Komunikat z 29. 08 godz. 10.30 Warmińsko-mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego podaje, że przybyło 14 nowych zakażeń:
powiat szczycieński (3): dziewczynka i dwóch starszych mężczyzn;
powiat braniewski (3): młody mężczyzna, kobieta w średnim wieku, starszy mężczyzna;
powiat olsztyński (2):... więcej ›
| ponad rok temu 29.08.2020 | › zdrowie i uroda | ~Redakcja elblag.net |
W poniedziałek (31 sierpnia) upływa termin składania wniosków o dofinansowanie projektów, które poprawią bezpieczeństwo pracy i zmniejszą niekorzystne oddziaływanie szkodliwych czynników w pracy. Łącznie na ten cel przeznaczono 50 mln zł, które trafią do pracodawców.
Czasu jest coraz mniej. Termin składania dokumentów upływa za kilka dni, 31 sierpnia.
Co ważne wysokość dofinansowania projektów zależy od liczby osób, za które pracodawca opłaca składki na ubezpieczenia społeczne... więcej ›
| ponad rok temu 29.08.2020 | › bieżące | ~Redakcja elblag.net |
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali pewnego 31-latka, który kierował fordem galaxy. Pozytywnie wyszedł u niego test na obecność narkotyków w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.
Zdarzenie miało miejsce przy ul. Królewieckiej. Policjanci zatrzymali 31-latka, który kierował fordem galaxy. Policjantów zainteresowało pobudzone zachowanie mężczyzny. Co więcej znaleziono przy nim foliowe zawiniątko z amfetaminą. Kontrola drogowa zakończyła się wizytą w szpitalu w celu pobrania krwi... więcej ›
| ponad rok temu 29.08.2020 | › policja | ~Redakcja elblag.net |
brak wydarzeń
Niestety brak wydarzeń zaczynających się 29 sierpnia 2020| Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. | ![]() |