wybierz datę lub
wpisz ją w formie
np. 2020-07-03
 wyszukaj wydarzenie

Znajdź wydarzenie po słowie

Pokaż wydarzenia z przedziału

-

Pokaż artykuły z przedziału

-
 kategorie wydarzeń

Imperium robotów w Kinie "Światowid"

film  ›   ponad rok temu    28.07.2015
Mateusz Milanowski
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Imperium robotów w Kinie "Światowid"
31 lipca
piątek
data 31 lipca 2015 (piątek)
13 sierpnia 2015 (czwartek)
organizatorCSE Światowid
biletyWstęp wolny

W piątek, 31 lipca, na ekrany kina „Światowid" wejdzie film „Imperium robotów". W tej brytyjskiej produkcji spotkają się gwiazdy kultowego serialu "Z Archiwum X" oraz filmowego hitu "Iron Man 3". Do tej popularnej obsady dołączy para utalentowanych aktorów młodego pokolenia: Callan Mcauliffe i Ella Hunt – wszyscy oni będą musieli stoczyć walkę z zagrażającym ludzkości imperium robotów.

W niedalekiej przyszłości Ziemia zostaje podbita przez roboty. Mieszkańcy naszej planety, oznakowani implantami monitorującymi ich aktywność życiową, nie mogą opuszczać domów, a złamanie zakazu karane jest śmiercią. Dziesięcioletni Connor, który stracił rodziców w trakcie inwazji, mieszka teraz z Seanem (Callan McAuliffe), jego matką Kate (Gillian Anderson) i parą znajomych nastolatków. Kiedy chłopiec przypadkowo odkrywa, jak zneutralizować implanty, jego przyjaciele postanawiają skorzystać z okazji i rzucić wyzwanie maszynom. Opuszczają miasto i wyruszają na poszukiwanie zaginionego ojca Seana – wojskowego pilota Danny'ego (Steven Mackintosh). Tropem bohaterów podąża diaboliczny Pan Smythe (Ben Kingsley) – zdrajca na usługach sztucznej inteligencji. Gdy wszystko wydaje się stracone, a pogoń jest tuż, Sean odkrywa w sobie niezwykłą moc, która może zadecydować o wyniku nadchodzącej batalii ludzi z robotami.

„Imperium robotów" w Kinie „Światowid" od 31 lipca do 13 sierpnia. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
treść komentarza
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.